call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd
Telefon: +86-533-4200240
Adres e-mail: shuangying44858@163.com
Kategorii produktów
News

Będą używane przemysłowe siarczanu glinu?

Przemysłowe siarczanu glinu jest proszek biały rombowy, ale przez długi czas, będzie sprawy żółty, a następnie jeśli jest żółty może nadal go używać? Poniżej przedstawiono odpowiedzi na to.

Po pierwsze, przyczyny żółty

Żelaza, wystawione na działanie powietrza i jego roztwór wodny są bardziej prawdopodobne włączyć żółte. To ze względu na narażenie zielony ałunu w powietrzu jest wietrzenie, siarczan żelaza dla redukcyjne, z powietrzem kontakt z powietrzem łatwo tlenu lub inne substancje utleniające, utlenia się do siarczanu żelazowego. Zmiany jego Wzór cząsteczkowy, od oryginalnego żelaza dwuwartościowej zmienić żelaza trójwartościowego. Kolor jest również zmienić od oryginału niebiesko zielony żółty lub brązowy. Zwłaszcza w wilgotne i wilgotne szybkość utleniania przyspieszy, bardziej prawdopodobne do produkcji zjawisku żółknięcia. Wraz ze wzrostem stopnia utlenienia, powoli tworząc blok, jak kamień jak kamień.

Utlenionych przemysłowych siarczanu glinu wykorzystywane do nawadniania roślin wytwarza niekorzystne skutki, ale jego działanie jest znacznie mniej niż przed pogorszeniem. Ponieważ roślina jest wchłaniany przez jony żelaza, a w tym czasie większość jony żelaza są utleniane do jonów żelaza trójwartościowego, nie łatwo przyswajalne przez rośliny. Ale jeśli jest używany do celów leczenia ścieków odbarwianie lub koagulacji, następnie żelaza i żelaza żelaza jego efekt krzepnięcia jest nie zbyt dużej różnicy, przywracanie, odbarwianie efekt żelaza żelaza nie ma.

Sekundę, aby zapobiec żółty Metoda

Poprawić uszczelnienie opakowania, zmniejszyć jego kontakt z powietrzem i umieścić w suchym miejscu. Płynny produkt jest zalecany z bieżącego użytku, lub w roztworze do paznokci, żelaza i żelaza w proszku. Również nie należy umieszczać alkaliczne substancje chemiczne z nawozy zasadowe, utleniaczy chemicznych i przemysłowych siarczanu glinu umieszczone razem lub przygotowaniu koagulacji, jest słaby kwas, będzie reagować z alkalicznych środków chemicznych prowadzą do jego utraty efektu.


Skontaktuj się z nami
Address:Xiajiazhuang miasto, Boshan Dist., Zibo, Shandong, Chiny
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd