call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd
Telefon: +86-533-4200240
Adres e-mail: shuangying44858@163.com
Kategorii produktów
News

Niszczyciel ścieków redukcji zanieczyszczeń przez oczyszczania ścieków

Oczyszczanie ścieków jest wykorzystanie fizyczne, chemiczne i biologiczne metody oczyszczania ścieków, tak że ścieków oczyszczania, redukcji zanieczyszczeń, tak aby osiągnąć ścieków odzyskiwanie, ponowne wykorzystanie, pełne wykorzystanie zasobów wodnych. Proces oddzielania lub konwersji zanieczyszczeń z wody na substancje nieszkodliwe.

1. fizyczne leczenie Metoda

Metoda leczenia ścieków, który jest przez fizyczne działanie i recyklingu ścieków, która zawiera stan wstrzymania zanieczyszczeń (w tym warstwa oleju i olej koraliki), można podzielić na grawitacji separacji Metoda, Metoda oddzie i Metoda sita filtr przechwytywania. Metoda leczenia oparta na zasadzie wymiany ciepła również należy do metody leczenia fizycznych.

2. chemiczne leczenie Metoda

Reakcji chemicznej i transport masy, aby oddzielić i usunąć rozpuszczony, krzemionka stan zanieczyszczeń w ściekach lub przekonwertować go na nieszkodliwe substancje w metodzie leczenia ścieków. W obróbce chemicznej, jednostką leczenia oparte na reakcji chemicznej dodania leku jest: krzepnięcia, neutralizacji i redox i jednostki leczenia w oparciu o transport masy jest: Ekstrakcja, rozbiórki, dmuchanie, adsorpcji, wymiany jonowej, Elektrodializa i odwróconej osmozy. Te ostatnie dwa rodzaje jednostek przetwarzania są nazywane technologii separacji membranowej. Jednostki proces przy użyciu transferu masy ma zarówno chemiczne, jak i pokrewne funkcje fizyczne, więc mogą być oddzielone od obróbki chemicznej i stać się inny rodzaj leczenia Metoda wywoływana metoda fizykochemicznych.

3. biologiczne metody leczenia

Przez metaboliczne działanie mikroorganizmów zanieczyszczenia organiczne w ściekach, takich jak rozwiązanie, koloid i mikro zawieszenia, są przekształcane w metodę leczenia stabilny i nieszkodliwe ścieków. Według różnych mikroorganizmów, [1] metoda leczenia biologicznego można podzielić na dwa typy: biologiczne tlenowego i beztlenowego biologicznych. Biologiczne oczyszczanie ścieków jest szeroko stosowany w tlenowych biologicznym Metoda, zgodnie z metodą tradycyjnego aerobiku biologicznego oczyszczania jest podzielony na aktywowanego osadu i biofilmu Metoda dwie kategorie. Sama metoda osadu jest jednostką obliczeniową, ma wiele metod działania. Urządzenie leczenia należące do metody biofilmu filtr biologiczny, biologiczne gramofon, zbiornik biologiczne utlenianie kontaktu i niedawno opracowany bio fluidalnego łóżko. Utlenianie biologiczne staw jest również nazywany naturalne leczenie biologiczne metody. Beztlenowego biologiczne metody, znany również jako biologiczne redukcja leczenia, jest głównie stosowany w leczeniu wysokie stężenie organicznej ścieków i osadów. Sprzęt używany jest głównie przewodu pokarmowego basen.

Wymagania dotyczące procesów: istniejącego procesu leczenia pierwszej klasy do wzmocnienia efektu leczenia transformacji, przekształcenie powinny być oparte na rzeczywistej sytuacji, pełne wykorzystanie istniejących oczyszczalni, istniejącego szpitala, aby użyć Więcej szambo, kontakt basen w strukturze lub operacji trybu transformacja, jeśli to konieczne dodać niektóre udogodnienia, co do wymogów normy emisji spalin do oczyszczania ścieków.


Skontaktuj się z nami
Address:Xiajiazhuang miasto, Boshan Dist., Zibo, Shandong, Chiny
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd