call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd
Telefon: +86-533-4200240
Adres e-mail: shuangying44858@163.com
Kategorii produktów
News

Korzystanie z przemysłowych siarczanu glinu jako ogniotrwałe Castable

Zastosowania przemysłowe siarczanu glinu jako ogniotrwałe castable

Przemysłowe siarczanu glinu, używane jako odporne na ogień castable ogniotrwałe agregacji i proszek, głównie gliny klinkier, klinkier boksytu i innych materiałów tlenku glinu wysokiej, w celu uzyskania temperatury pokojowej siły, należy dodać koagulant. Tutaj każdy szczegółowo wyjaśnić.

W ogniotrwałych castable czasami zmieszane z tlenku glinu ≥ 29% miękkiej gliny proszku, ma na celu poprawić wydajność w wysokich temperaturach, wysokość od 5 do 10% w tym samym czasie, również mieszać z agenta rozszerzeń i innych materiałów, aby zrównoważyć castable wysokiej Temperatura kurczenia. Ale w każdym przypadku zastosowania przemysłowe siarczanu glinu jako ogniotrwałe castable staną się popularne i uznane.

To może zrobić tylko odczynniki chemiczne, ale też ogniotrwałe castables. Ogniotrwałe castable jest stosowanie roztworu siarczanu glinu przemysłowych jako spoiwa i ogniotrwałe kruszywa i proszek z przygotowania. W porównaniu z fosforanu castables ogniotrwałych, wydajność jest nieco gorzej, ale koszt jest niski, jest nadal do witalności.

Jest on używany jako ogniotrwałe castable jest gaz twardy materiał, kondensacji, hartowania, mechanizm i wysoka temperatura, fizyczne i chemiczne zmiany są złożone. Powszechnie wiadomo, że przemysłowe siarczanu glinu jest obecny w roztworze wodnym w postaci siarczanu, wodorotlenek glinu, wodorotlenek glinu. Chociaż istnieją aluminium i inne substancje występują, utwardzanie w temperaturze pokojowej jest również bardzo powolny. Kiedy dodanie cement glinowo, jony siarczanowe i cementu jonów wapnia uwodnionych tworzą więcej siarczan wapnia, ale także do powstawania żelaza siarczan i tak dalej. Substancje te są dalej zareagował do produkcji nowych substancji, takich jak sulphoaluminate wapnia i żelaza sulphoaluminate. Jak był nowy kryształ kolumnowy lub jak igła i cross wzrostu i rozwoju, w temperaturze pokojowej, aby uzyskać siłę castables.

Korzystanie z przemysłowych siarczanu glinu do użytku ogniotrwałe castables jest pierwszy przedstawić wam tutaj, nadzieję, że powyższe treści może pomóc.


Skontaktuj się z nami
Address:Xiajiazhuang miasto, Boshan Dist., Zibo, Shandong, Chiny
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd