call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd
Telefon: +86-533-4200240
Adres e-mail: shuangying44858@163.com
Kategorii produktów
News

Farby i powłoki różnica między

Z dobrobytu na rynku dekoracji, wiele osób zaczyna rozumieć budynek produktów materiały, malować słowo jest także powoli naszą uwagę. Niektórzy ludzie myślą, że farba jest farba, a niektórzy uważają, że farba i lakier to dwie rzeczy nieistotne. Co to jest farba? Jaka jest różnica między farby i lakieru?

1. wprowadzenie farby

Tzw powłoką jest powłoka na powierzchni chronionej lub urządzony obiekt i może być pokryta z litego przyczepności ciągłej warstwy, zwykle żywicy, lub oleju, lub emulsji, dodać lub nie dodać pigmenty, wypełniacze, dodać odpowiednich dodatków, z ekologicznej rozpuszczalników ani wody, przygotowane z lepkich cieczy. Powłoki składają się zazwyczaj z czterech podstawowych składników: tworzącym materiał (żywica), pigmenty (w tym fizyczną pigmenty), rozpuszczalników i dodatków.

Według główne tworzącym materiały używane w programie paint można podzielić na tłustej farb, powłok włókien, syntetycznych powłok i powłok nieorganicznych, według farby lub farby, które właściwości można podzielić na rozwiązanie, lateks, sol, proszek, światło, wyginięcie i kolorowe sztuki malowania. Chroni, zdobi, znaki i innych specjalnych funkcji (takich jak izolacji elektrycznej, przeciwporostowych, przeciągnij redukcji, izolacja cieplna, odporność na promieniowanie, przewodzenia, przewodzenia pola magnetycznego, itp.). W związku z tym w rolnictwie i przemyśle, obrony narodowej, badań naukowych i życia bardziej powszechnie stosowano.

2. różnica między farba i lakier

Poprzednich agregaty zostały przetworzone z olejów roślinnych i naturalnych żywic i są zwykle nazywane farby. Wraz z rozwojem przemysłu rośnie wiele powłok i jakość i wydajność wzrasta, wielu nowych powłok nie zawierają składniki oleju. To nie wystarczy malować rzeczownik. W związku z tym, teraz stosuje się do powlekania powierzchni różnych materiałów zwane farby, farba jest tylko jeden rodzaj farby. Wraz z rozwojem nauki szerokiego stosowania wszelkiego rodzaju żywic polimerowych dokonał zasadniczej zmiany powłoki produktów, więc dokładnej nazwy powinny być "ekologiczne farby".

W rzeczywistości farba jest rodzaj farby, ale tylko surowce używane do malowania Olej tungowy i lakieru i farby, opiera się na tłumaczenie na język angielski do powlekania produktów. Ponadto ponieważ nowoczesne farby prawie już używać Olej tungowy i lakier jako surowców, nie jest właściwe połączenie to farba ponownie.


Skontaktuj się z nami
Address:Xiajiazhuang miasto, Boshan Dist., Zibo, Shandong, Chiny
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd