call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd
Telefon: +86-533-4200240
Adres e-mail: shuangying44858@163.com
Kategorii produktów
News

Wprowadzenie i proces Hotel Catering ścieków

Wprowadzenie i proces Hotel Catering ścieków

Następujące czynności są takie same, jak "

Istnieje kilka sposobów definiowania definicji przemysłu spożywczego odpadów: jeden odnosi się do przemysłu żywności i napojów i jadalni oraz z produkcji odpadów pozostałości i odpadów, jest takie powiedzenie że Restauracje, Hotele ścieków i inne jedzenie emisji w przemyśle oil.潲 wody, włączając wody ryż, ryż zupa, resztki, fishbone, kości pozostałości, melon i tak dalej. Według statystyk, tylko ponad 100 dużych i średnich miasta gastronomii, dzienna ilość ścieków jest blisko 300 mln t, jeśli nie zajmuje się spowoduje wielki zanieczyszczenia.

Po pierwsze cechy żywności odpadów

Główne składniki żywności i napojów odpadów są pozostałej żywności i wody, skrobi, jedzenie błonnika, tłuszczów zwierzęcych i innych substancji organicznych jako główny składnik, z wysokiej wartości odżywczej, wysokiej zawartości wody, ścieków, wysoki poziom tłuszczu i soli, łatwo psujących się zapach fermentacji, jeśli uzbieramy wraz z kolekcji garbage, transportu i unieszkodliwiania, będzie poważnie wpływa na środowisko miasta i mieszkaniowych życia, będzie również wpływ ostatecznego unieszkodliwiania odpadów efekt. Ponadto odpady żywnościowe zawiera dużo substancji organicznych, jego żywienia jest kompleksowe i bogaty, tak długo, jak odpowiednie leczenie technologii, można zrobić, żywności i napojów marnować go w pełni "zasobów".

Drugi, oczyszczania ścieków żywności

Istnieją dwa sposoby radzenia sobie z marnotrawienia żywności:

① wykorzystanie reakcji chemicznych, poprzez dodanie substancji chemicznych w wodzie w rozkładu organicznych znaczenia, oczyszczalnie ścieków, a następnie leczenia. Zaletą tej metody jest prosty, skuteczny, wadą jest to, że wiele przydatnych materiałów, odpadów odpady odpady materiałów, i jest prawdopodobne spowodować wtórne zanieczyszczenie.

② odpady żywnościowe

Wody przez szereg procesów obróbki się nawóz organiczny do produkcji rolnej. Ta metoda jest zgodne z podejściem nieszkodliwe, zmniejszony, obiektowo zasobów, braki przetwarzanie wysokiej kosztów, oczyszczalnie ścieków produkcji długi cykl, efektywność ekonomiczna nie jest oczywiste. W chwili obecnej druga metoda jest używany do oczyszczania ścieków żywności i napojów. Po zakończeniu zbiórki żywności ścieków przejść przez pierwszy separacji ciało stałe ciecz. Dla płynnej części pierwszej separacji oleju i wody, separacja recyklingu odpadów oleju, wody i następnie dalsze leczenie. Jak wysokiej zawartości materii organicznej żywności i napojów ścieków, kompostowanie części stałej separacji ciało stałe ciecz. Kompostowania produktów są zazwyczaj wykorzystywane jako nawóz organiczny do produkcji rolnej.


Skontaktuj się z nami
Address:Xiajiazhuang miasto, Boshan Dist., Zibo, Shandong, Chiny
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd