call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd
Telefon: +86-533-4200240
Adres e-mail: shuangying44858@163.com
Kategorii produktów
News

Cel główny SulfateThe aluminium przemysłowego

Glinu siarczan (chemicznych formuła Al2 (SO4) 3, wpisz 342.15), biały, krystaliczny proszek rombowa, gęstość 1,69 g/mL (25 ℃). W przemyśle papierniczym jako klej rosin, emulsja wosku i innych związków strącającego, uzdatnianie wody, jako flokulant, ale również dla pianka Gaśnica, produkcji ałunu, aluminium biały surowców, olej, wybielanie, dezodorant, niektórych narkotyków raw materiały i tak dalej. Ale również produkcji syntetycznych kamieni szlachetnych i wyższe amonu ałunu.

Około 50% całkowitej produkcji siarczanu glinu jest pierwszym używamy dla papieru, drugim co do wielkości wykorzystania wody pitnej, wód przemysłowych i ścieków przemysłowych zrobić flokulanty, rachunkowości dla około 40% całkowitej produkcji siarczanu glinu. Po dodaniu siarczanu glinu do tego typu wody, może produkować płatki koloidalny wodorotlenek glinu, które może adsorbuje i osad bakterii, koloidów i innych substancji zawieszonych, i można formantu kolor i smak wody w picie uzdatniania wody.

Po pierwsze, charakter fizyczny

Produkty przemysłowe są szare, łuszcząca się, granulowany lub masywne, z solą niskie żelazo z zielone światło, a ze względu na niski kosztować żelazo utlenia się sól i powierzchni żółty. Surowy produkt jest strukturą biały czysty kryształ.

Łatwo rozpuszczalny w wodzie, siarczanu glinu w czysty kwas siarkowy, kwas nie można rozpuścić (ale współistnienie), w roztworze kwasu siarkowego i kwasu siarkowego rozpuszcza się w wodzie, więc rozpuszczalność glinu siarczan w kwas siarkowy jest rozpuszczalność glinu siarczan w wodzie.

Tam są nie ma wody i octadecahydrate. Bezwodny jest bezbarwny, rombowa kryształ. Rozpuszczalny w wodzie, roztwór wodny był kwaśny, słabo rozpuszczalny w etanolu. Rozpuszczalność w wodzie wzrasta wraz ze wzrostem temperatury. Oktadecylową hydrat (Al2 · (SO4) 3 · 18H2O) jest bezbarwnym monoclinic crystal. Rozpuszczalny w wodzie, nierozpuszczalny w etanolu. Roztwór wodny jest odczyn kwasowy wskutek hydrolizy.

Drugi, charakter chemiczny

Nie jest łatwo Pogoda i stracić Kryształowej wody, względnie stabilny, ogrzewanie będzie odwodniony, wysoka temperatura zostanie rozłożony na tlenki siarki i tlenku glinu. Podgrzewane do 770 ℃ rozpoczął rozbicie na tlenku glinu, siarkowodór, dwutlenek siarki i pary wodnej. Rozpuszczalne w wodzie, kwasy i alkalia, nierozpuszczalny w etanolu. Roztwór wodny jest kwaśny. Hydroliza produkuje wodorotlenek glinu. Wodny roztwór można gotować przez długi czas do produkcji podstawowych siarczanu glinu. Nietoksyczny, pył może stymulować oczy. Hydrolizatu ma podstawy soli i osad wodorotlenku aluminium. Łatwo połączyć z potasu, sodu, sól amonowa się ałunu formularza, takich jak potas aluminium potasu kAl (SO4) 2 · 12H2O. Kiedy hydrat jest ogrzewany, to gwałtownie puchnie i staje się gąbką, a po podgrzaniu do red ciepła, to jest rozłożony na trójtlenek siarki i tlenku glinu.

Po trzecie, głównym celem

Stosuje się jako środek skuteczny sieciowania kleju zwierzęcego i może zwiększyć lepkość kleju zwierzęcego. Również jako mocznik utwardzacz utwardzacz, 20% roztwór wodny szybciej utwardzania.

Przemysł papierniczy jako klej rosin, emulsja wosku i innych związków strącającego, uzdatnianie wody dla flokulanty, ale również dla pianka Gaśnica, produkcji ałunu, aluminium biały surowców, olej wybielanie, dezodorant, niektóre leki, RAW materiały i tak dalej. Ale również produkcji syntetycznych kamieni szlachetnych i wyższe amonu ałunu. Zawartość arsenu, nie więcej niż 5mg/kg mc. produktów może służyć do wody flokulant leczenia.

1. papier przemysłu stosowane jako środek zmiany rozmiaru papieru w celu zwiększenia papier wody, nieprzepuszczalność;

2. rozpuszczone w wodzie może sprawić, że woda w małych cząstek i naturalne cząsteczki skondensowane w duże kawałki floc, i w ten sposób usunięte z wody, jest on stosowany jako koagulantów wody i ścieków;

3. używany jako mętna woda oczyszczanie agent, również jako strącającego, ustalające agenta, wypełniacz i tak dalej. W kosmetykach stosowany jako Antyperspirant kosmetyki surowców (ściągające);

4. ogień przemysłu, z sody oczyszczonej, spieniający składa się z piany gaśniczej agenta;

5. Analiza odczynniki, bejce, opalanie, agent, olej decolorizer, Antyseptyka;

6. albumina pasteryzacji stabilizator (włączając płyn lub mrożone całe jajko, białko lub żółtko);

7. może służyć jako surowców do produkcji sztucznych kamieni szlachetnych i wyższe amonu Ałun, inne gliniany;

8. w Przemysł paliwowy, produkcji chrome żółty i jezioro barwnika jako strącającego, jednak rola mocowania i wypełniająca.


Skontaktuj się z nami
Address:Xiajiazhuang miasto, Boshan Dist., Zibo, Shandong, Chiny
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd