call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd
Telefon: +86-533-4200240
Adres e-mail: shuangying44858@163.com
Kategorii produktów
News

Barwienie niszczyciel wody leczenia ścieków powoduje żółty

Barwienia i drukowania przemysłu niszczyciel uzdatniania wody, Jeśli ścieki po leczeniu biochemicznych, siarczan żelaza i płyn soda kaustyczna, dlaczego jest uzdatniania wody po kolor jasnożółty? Jak to zjawisko jest ogólnie, z jakich przyczyn, jakie metody stosuje się sobie z tym poradzić? Poniższa analiza z Tobą na druku i barwienie niszczyciel uzdatniania wody po żółty powód.

Leczenia barwienie ścieków przez siarczan żelazawy

Drukowanie i barwienie ścieków jest powszechne w zawartości materii organicznej, głębia kolorów, alkalicznych i tak dalej. Jeśli jest traktowany z Siarczan żelaza i alkalia cieczy po będzie żółty tam są dwie możliwości, jednym druku i barwienie ścieków nie wytrąca się w niektórych nieorganicznych jonów metali, drugi jest kolor materii organicznej; Usuwania nieorganicznych jonów metali może służyć do dostosować alkalicznych, niszczyciel uzdatniania wody dodanie siarczku sodu i tak dalej do wytrącenia nieorganicznych jonów metali. Jeśli organicznej zawartej w druku i barwienie ścieków sprawia, że pojawiają się jasnożółty kolor, to należy rozważyć zaawansowanego utleniania lub adsorpcji.

Oryginalny kolor ścieków jest żółty, z żelaza po blaknięcie koloru, a następnie powody, pojawienie się żółty również może być swego rodzaju anty-kolor zjawisko, a użycie i niektóre barwniki reaktywne, powiązana z przodu, aby zobaczyć kolor usunięte , a następnie i oryginalny odpadów wody podobne do koloru, więc Większość barwienia i drukowania proces uzdatniania wody niszczyciel będzie leczenie biochemiczne.

Osoba kontakt z barwienia roślin ścieków odbarwianie, wykorzystanie żelaza, sodu wodorotlenek i poli chlorek glinu, po części leczenia czerwony lub nie mogą być usunięte, wartość niszczyciel wody leczenie PH 8, dlaczego nie można usunąć część czerwony , czy należy rozważyć zastąpienie innych leków? Tu dokonano analizy w oparciu o problem.

Siarczan żelazawy dozowania Metoda oraz wartość PH

Stosowania siarczanu żelazawego na czerwony, zielony efekt oczyszczania wody niszczyciel będzie gorzej, ale tak długo, jak odpowiednich reakcji, warunki mogą być ogólnie zmniejszona do norm emisji tego koloru. W takim przypadku wykonane są następujące zalecenia:

1, wodorotlenek sodu, dodać z przodu, tył plus żelaznych, plus dodane po PH pozostał na 9 lub tak. Po dodaniu wodorotlenku sodu, pH może osiągnąć więcej niż 12, pod silne alkalia warunki może zniszczyć część struktury molekularnej kolorowych grup, trudne do czynienia z kolorowych grup w łatwe do czynienia z kolorowych grup. Na początku reakcji z metali żelaznych PH będzie 11 i tak, metali kolorowych w wartość PH 11 lub więcej odbarwianie efekt będzie lepszy niż pH 8 lub tak, niszczyciel ścieków zwłaszcza część trudne do czynienia z kolorowych grup .

2, wodorotlenku sodu do wapna, zmniejszając jednocześnie koszt leków ma również wpływ poprawy efektu leczenia.


Skontaktuj się z nami
Address:Xiajiazhuang miasto, Boshan Dist., Zibo, Shandong, Chiny
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd