call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd
Telefon: +86-533-4200240
Adres e-mail: shuangying44858@163.com
Kategorii produktów
News

Wspólne metody ekologiczne oczyszczalnie ścieków

Wspólne metody ekologiczne oczyszczalnie ścieków

Główne metody radzenia sobie z wysokim stężeniu ogniotrwałe ścieków organicznych są ekstrakcji, adsorpcji, spalanie, utlenianie katalityczne, utlenianie chemiczne, biochemiczne Metoda, która jest najbardziej dojrzałej technologii jest najbardziej dojrzałe biochemicznej Metoda, biochemiczne Metoda ze względu na prosty sprzęt, zdolność, niskie, koszty, najczęściej używane w oczyszczalni ścieków.

W projekt oczyszczania ścieków, większość tradycyjnych procesów biochemicznych, takich jak / O metody, A2 / O metody lub poprawy procesu. W ściekach biochemiczny proces osadu jest najczęściej używane metody biologicznego oczyszczania ścieków organicznych. Osad czynny określonej powierzchni, wysoką aktywność, dobry transport masy, jest najbardziej efektywne sztuczne oczyszczanie biologiczne.

Ekologiczne oczyszczalnie ścieków - prawa fizyki:

Wybór metody leczenia ścieków zależy od wymagań jakości przyrody, składu, stanu i wody, zanieczyszczeń w ściekach. Metody leczenia ogólnego ścieków można podzielić na fizyczne, chemiczne i biologiczne prawo trzy kategorie.

Korzystanie z fizycznego działania, do czynienia z, separacji i odzyskiwania zanieczyszczeń w ściekach. Takich jak użycie metody opadów do usuwania zawiesin w wodzie w stosunku do gęstości więcej niż 1 w tym samym czasie odzyskiwania tych cząstek; flotacji (lub float) można usunąć emulsję kropelki oleju lub gęstości względnej prawie 1 zawieszenia; Cząstki; metody parowania stężenie nielotnych surowców w ściekach.

Ekologiczne oczyszczalnie ścieków - Metoda chemiczna:

Użycie reakcje chemiczne lub fizyczne i chemiczne reakcje odzyskać rozpuszcza odpady lub substancje koloidalne, na przykład, Metoda neutralizacji do neutralizacji ścieków kwaśnych lub zasadowych; Ekstrakcja rozpuszczalnego odpadów w dwóch faz z różnych rozpuszczalność w "dystrybucji", odzyskiwanie fenole, metale ciężkie i tak dalej; redoks metody używane do usuwania ścieków w redukcyjne lub utleniających się zanieczyszczeń, naturalne chorobotwórczych w wodzie.

Ekologiczne oczyszczalnie ścieków - biologiczne metody:

Traktowanie materii organicznej w ścieków przez biochemiczne działania mikroorganizmów. Na przykład filtracji biologicznej i proces osadu wykorzystywane do czynienia z ekologicznej produkcji ścieków, organicznych lub ścieki domowe sprawa przeliczenia na sole nieorganiczne i oczyszczona.

Oczyszczanie ścieków jest złożonego projektu, wybór metody leczenia, musi być oparta na jakości wody i ilości ścieków, emisji do wykorzystania wody lub wody, należy rozważyć użycie. Ale także do rozważenia procesu leczenia ścieków, osadów, wykorzystanie pozostałości i problemy możliwe zanieczyszczenia wtórne, jak również odzyskiwanie Flokulanty. Często trudno jest użyć metody można osiągnąć efekt dobrego zarządzania. Przede wszystkim, jakiego rodzaju ścieków jest stosowany w leczeniu, opiera się na jakości wody i wody, ścieków, zapotrzebowanie na wodę gdy zrzuca się wodę, wartość ekonomiczną odpadów do odzysku, właściwości, metody leczenia, a następnie przez th e badania i badania, odpadów wody absolutorium celów, warunków regionalnych i wykonalności technicznej.


Skontaktuj się z nami
Address:Xiajiazhuang miasto, Boshan Dist., Zibo, Shandong, Chiny
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd